Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Elég rosszul megy a kémia és...

Elég rosszul megy a kémia és lenne pár kérdésem.1. Elektron szerkezet. Ezt hogyan számítom ki. És egyáltalán mi ez? Mi a szabály a kiszámítására?

Figyelt kérdés

2. Elektron héjak. Mi ez? Hol használom? Hogy számolom ki? kapcsolatban is szeretnék mindent megtudni. Folyt lent.3. Ionok képződése (kationok, anionok) Nah ez az amiről egyáltalán nem tudok semmit ugy hogy erről mindent ha lehetséges. 4. Kovalens kötés kialakulása+képlet írás.


köszönöm. kíméljenek azok akik nem a témában kapcsolatban írnak.


2010. szept. 4. 17:54
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem ez mind szépen le van írva a 9.-kes kémia könyvben. Vagy az számodra nme érthető?
2010. szept. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De igen, levan írva és elis olvastam, csak meghallgattam volna úgyis hogy nem a könyvet olvasom, máshogy megfogalmazva.
2010. szept. 4. 23:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!