Adatok: Osztályköze
1-50 25
51-100 75
101-150 125
151-200 175
201-250 225
251-300 275
301-350 325
Azt értem hogy 50-el nő
de hogyan kezdek neki? az elején honnan tudom hogy 25 kell?
2021. okt. 19. 08:39
1/3 anonim válasza:
Összeadod a két szamot es elosztod 2-vel.
(1+50)/2=25
(50+100)/2= 75
Es igy tovabb
2/3 A kérdező kommentje:
Gondolom 0+50/2 akart lenni ?! de világos nagyon köszönöm!
2021. okt. 19. 09:46