Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Itt a suli mit ismételjek át?...

Itt a suli mit ismételjek át? Többi lent. Segí_tsetek

Figyelt kérdés
most megyek 9.be és nagyon félek hogy olat fognak kérdezni amire nem fogok tudni válaszolni.. hogy gyakoroljak.?? hogy készüljek legalább egy kicsit.?? gondolok itt pl. helyesírásra.. mert szörnyen rossz a helyesírásom ezen hogy lehet segíteni??? hogy gyakoroljak?? köszönöm előre is.!
2010. aug. 24. 23:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát például olvasgass történeteket(nem kötelezőt,de azt is lehet),és akkor válaszd ki a nehezebb szavakat,és írd le őket egy lapra(ne kimásolva),hanem magadtól..és addig gyakorold a nehezebb szavakat,míg be nem rögződik a fejedbe a helyesírásuk!

Én nem ismétlek még előreláthatólag semmit,mert nem mondták,hogy mi lesz a kötelező olvasmány,azt sem mondták,hogy írunk-e ilyen szintfelmérő dogákat,de ha igen,a lényegre minden tantárgyból emlékszem(kivéve-8.,7.osztályos fizika)

Németből még tudok mondatokat alkotni(XD)

2010. aug. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne parázz előre:) Esetleg törit nézd át kicsit, Helyesírás? Mi nem megy pontosan?
2010. aug. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hát... egybe.. különírás.. j.. ly.. ez a kettő.. meg még amitől nagyonparázok az szófajok.. nem tudom sose tudtam hogy melyik a főnév tulajdonnév stb.. mert suliba is olyan gyorsan tanultuk hogy akkor még tudtam dogánál.. de már most huhhaa.. bizonytalan nagyon a dolog..×S
2010. aug. 24. 23:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!