7es matek feladat holnapra kell!!!
Nagyon koszonom aki valaszol!
Levezetes is kell nem csak megoldas!!!!
2021. ápr. 28. 14:10
1/4 anonim válasza:
3/4-2/3=9/12-8/12=1/12
Az út 1/12 része 2km, így a teljes út 24km.
10 óráig:
Feri: 18km
Zoli: 16km
Zolinak 8km van hátra.
2/4 A kérdező kommentje:
Koszonom nagyon sokat segitettel!!!☺☺
2021. ápr. 28. 15:22
3/4 anonim válasza:
Tibike! Ne írd már ki az összes hatidat
4/4 A kérdező kommentje:
Mivan?
2021. ápr. 29. 14:06