SOS!! Segítsetek!!2021. ápr. 16. 17:45
3/10 A kérdező kommentje:
Leírnád részletesebben.Köszönöm a válaszod!
2021. ápr. 16. 17:52
4/10 anonim válasza:
tavaly - nők: 3x, férfiak: x
idén - nők: 3x+70, férfiak: x+6 (A férfiak száma a nők számának négyszerese)
5/10 anonim válasza:
Bocs! Fordítva. A nők száma a férfiak számának négyszerese.
8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!!
2021. ápr. 16. 19:08
9/10 A kérdező kommentje:
3x+70=4(X+6)
3x+70=4x+24 /-3x
70=X+24. /-24
46=X
3×46+70=208
46+6=52
52×4=208
Így csináltam meg.remélem jó.
2021. ápr. 16. 19:21