sürgos nagyonn2021. márc. 29. 11:23
3/5 anonim válasza:
De elég.
Most pedig számold ki magadtól, hogy kiderüljön kinek van igaza. Ott van minden adat a képlethez, csak el kellene végezni azt az osztást vagy szorzást. Nem elég, hogy nincs iskola, hogy ezek szerint órákon sem veszel részt, még mások csinálják meg a dolgozatodat is, ahhoz azért kell pofa. Az általános iskolai szintű feladványról nem is beszélve.
4/5 anonim válasza:
30*2*Pí=(kerekítés)188,5 négyzetcm
188,5*120=22620 köbcm= 22,620 köbdm
tehát a hordó 22,620 literes
5/5 anonim válasza:
30^2*PI*120=... cm3 beütöd a gépbe és kiszámolod. Osztasz ezerrel és megkapod hány literes a hordó.
Ennyiből már meg tudod csinálni.