A szám 3307. A számot úgy kapjuk, hogy összeadunk egy számot és ennek a számnak a 3,8X-át.2021. márc. 5. 19:45
2/2 anonim válasza:
3307 / 3,8 = 870,26315789473 / 2 = 435,13157894736