2021. febr. 2. 12:25
1/3 anonim válasza:
42/25*100
1520/168*100
125/27*100
60/10*38
Vagy túl csitri vagy a gyakorihoz, vagy olyan hülye vagy, mint a fszom, ha ezeket nem vagy képes magadtól megoldani.
2/3 anonim válasza:
Általános iskolai anyag!
Mit csináltál a matekórákon évekig?
3/3 anonim válasza:
1) 168
2) 1520*1,68
3) 0,27*x=12
4)
1/6=38/x