Melyik szám 25%-a 42. Mennyi 1520 168%-a? Melyik szám 27%-a 125? Ha 10adag ételhez 60dkg lisztre van szükség, mennyi liszt kell 38adag ételhez?

2021. febr. 2. 12:25
 1/3 anonim ***** válasza:

42/25*100

1520/168*100

125/27*100


60/10*38


Vagy túl csitri vagy a gyakorihoz, vagy olyan hülye vagy, mint a fszom, ha ezeket nem vagy képes magadtól megoldani.

2021. febr. 2. 12:32
 2/3 anonim ***** válasza:

Általános iskolai anyag!

Mit csináltál a matekórákon évekig?

2021. febr. 2. 12:33
 3/3 anonim ***** válasza:

1) 168


2) 1520*1,68


3) 0,27*x=12


4)

1/6=38/x

2021. febr. 2. 12:35