6a^(2)x-9x^(2)+2a-3
x^(2)-4x-21
Akárhogy próbálom csoportosítani, nem megy, biztos máshogy kell, csak nem tudom, hogyan.
2021. jan. 17. 19:01
1/1 anonim válasza:
Az 1)-et - szerintem - rosszul írtad le.
2)
x^2-7x+3x-21=x(x-7)+3(x-7)=(x-7)(x+3)