Jaaaaaaaa kérdése:

Egy virágtartó edény lefelé keskenyedő szabályos négyzet alapú csonka gúla. Az aljának éle 14 cm, felső éle 20 cm. Hány liter virágföld van benne, ha a 20 cm magasságának feléig töltötték meg földdel?


2021. jan. 5. 11:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Csonkagúla térfogata alkalmazandó:

T=14^2

t=17^24

m=10

[link]

2021. jan. 5. 11:32
 2/3 anonim ***** válasza:
t=17^2 Bocs!
2021. jan. 5. 11:34
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
E = mc² :)
2021. jan. 5. 12:29