A feladatok a linkben megtalálhatóak:
Sajnos ehhez a témához nem értek, lemaradtam más tantárgyak miatt a tananyagban, és már nincs időm, hogy felzárkózzak.
Ez egy beadandó feladat, a feladatok megoldásait kell megadnom.
Valaki tudna segíteni? Nagyon nagyon fontos lenne
2020. dec. 16. 12:14
1/3 anonim válasza:
12)
Tb= integrál 0-tól 16-ig sqrt(x) dx= 128/3
Tk=64-128/3=64/3
P=Tk/T=(64/3)/64=1/3
2/3 anonim válasza:
13)
1. 1-F(5/60)=1-F(1/12)=1-1/331776=331775/331776
2.
Sűrűségfüggvény:
f(x)=1, ha x<0 vagy x>2
f(x)=x^3/4, ha q<x<2
Várhatóérték:
Integrál 0-tól 2-ig x^4/4 dx= 8/5
3/3 anonim válasza:
14)
lambda=1/3
P=e^(-1/2*1/3)=e^(-1/6)=0,8465
Elég gyakran előfordul veled, hogy más tárgyak miatt lemaradsz.