Valaki segítene ezeknek a feladatoknak a megoldásában?


A feladatok a linkben megtalálhatóak:


[link]


Sajnos ehhez a témához nem értek, lemaradtam más tantárgyak miatt a tananyagban, és már nincs időm, hogy felzárkózzak.

Ez egy beadandó feladat, a feladatok megoldásait kell megadnom.

Valaki tudna segíteni? Nagyon nagyon fontos lenne



2020. dec. 16. 12:14
 1/3 anonim ***** válasza:

12)

Tb= integrál 0-tól 16-ig sqrt(x) dx= 128/3

Tk=64-128/3=64/3

P=Tk/T=(64/3)/64=1/3

2020. dec. 16. 13:57
 2/3 anonim ***** válasza:

13)

1. 1-F(5/60)=1-F(1/12)=1-1/331776=331775/331776

2.

Sűrűségfüggvény:

f(x)=1, ha x<0 vagy x>2

f(x)=x^3/4, ha q<x<2

Várhatóérték:

Integrál 0-tól 2-ig x^4/4 dx= 8/5

2020. dec. 16. 14:09
 3/3 anonim ***** válasza:

14)

[link]

lambda=1/3

P=e^(-1/2*1/3)=e^(-1/6)=0,8465


Elég gyakran előfordul veled, hogy más tárgyak miatt lemaradsz.

2020. dec. 16. 14:16