segítsetek légyszíves.2020. nov. 18. 12:46
1/2 anonim válasza:
F(felhajtó)=V(test)*ró(folyadék)*g
2/2 anonim válasza:
V=10*25*40=40000(cm^3)=40(dm^3)=0,04(m^3)