2020. szept. 13. 08:41
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
1 nap = 24 óra, tehát 1 hét (7 nap) az 7*24 óra, ami = 168 óra. A 3 nap = 72 óra, mert 3*24, ami = 72, tehát a legvége 168+72= 240 óra.
2020. szept. 13. 08:49
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi
2020. szept. 13. 08:52
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Te ennyire buta vagy
2020. szept. 13. 09:19
 4/5 anonim ***** válasza:
72%

1 hét az 7 nap. 7 nap és 3 nap az 10 nap.

10 x 24 óra = 240 óra

2020. szept. 13. 09:51
 5/5 MLS válasza:
1hét, az ugye 7 nap. Egy nap az 24 óra. 7*24 = 168 óra. + hozzá kell adni még a 3 napot ami, 3*24 = 72 óra. A végeredmény pedig 168 óra +72 óra = 240 óra. Vagy 7+3=10 nap. Egy nap 24 óra. 24*10=240 óra.
2020. szept. 15. 16:02