2. osztályos gyerekem feladatában tudnátok segíteni?

Nem tudunk rájönni az alábbi feladatra.. Köszi előre is

2020. aug. 17. 14:45
 1/7 A kérdező kommentje:
2020. aug. 17. 14:46
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A=B-C+10

C=B-A+10

B=A+C-10

2020. aug. 17. 14:51
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi. Mi soronként próbáltuk megfejteni, nem egybe néztük
2020. aug. 17. 14:58
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
Ez valami házi a nyári szünetre? :(((((
2020. aug. 18. 18:00
 5/7 A kérdező kommentje:
Csak szorgalmi szerencsére. Ha kitöltik a könyvet akkor kapnak egy 5-öst matekból. :)
2020. aug. 18. 21:03
 6/7 anonim ***** válasza:
76%
Egy ötös nem ér annyit. Főleg, ha nem megy neki magától.
2020. aug. 18. 21:56
 7/7 A kérdező kommentje:
Megy neki és szorgalmas is nagyon, csak ez a feladat fogott ki rajta :)
2020. aug. 18. 22:53