2020. aug. 14. 14:19
1/4 anonim válasza:
W=F*s
F=m*g
s=V²/2g
innentől te jössz :))
2/4 anonim válasza:
Még egyszerűbb, ha E=1/2*m*v^2. (Ami persze ugyanaz, mint az előző válasz.)
3/4 A kérdező kommentje:
Igen tudom a képleteket, de ha tudod leírnád hogy kell kiszámolni? Köszi!
2020. aug. 15. 15:01
4/4 Tom Benko válasza:
Beírsz mindent a helyére. Javaslom, mutass valamit, hogy mit tettél eddig, és segítünk, ha valamiben tévedsz.