(mérőszám cm^2)<— ez meg hozza tartozott csak nem engedte odairni. Ha valaki tudja pls irjon, nagyon fontos!!2020. máj. 22. 18:41
1/4 anonim válasza:
A fedőlap területe: 50*50=2500
A palást területe: 3*50*40=6000
A keresett terület: 8500 (cm^2)
2/4 anonim válasza:
Bocsánat!
A hálószoba sarkát nem olvastam.
Így a palást: 2*50*80=8000
A terület: 10500
3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom!!
2020. máj. 22. 19:01
4/4 anonim válasza:
Még egyszer bocsánat! A három szekrény miatt 80 helyett 120 kell.