Gyok3/3 ×1 ×gyok32020. máj. 20. 08:49
1/1 anonim válasza:
Itt semmi levezetnivaló nincs, el kell végezni a műveletet.
ngyök(3) / 3 * 1 * ngyök(3) = ngyök(3) * ngyök(3) / 3 * 1 = 3 / 3 * 1 = 1 * 1 = 1