Zento1 kérdése:

Nem értek egy matek feladatod?!, és holnapra le kéne adnom! Itt is van a feladat. Koszonom elore a válaszokat!


1 1 2 3 3 6 Itt vannak a tortekhez a feladatok!

-;-;-;-;-;-

2 4 5 8 2 4


a, feladat: Bővítsda törteket ezredekké!

b, feladat: )Írd fel az a) és a b) feladatban megalkotott törteket tizedestört-alakban!



2020. máj. 19. 18:15
 1/3 A kérdező kommentje:

Bocsánat, ezek a törtek vannak a feldatba!

1 1 2 3 3 6

-;-;-;-;-;-


2 4 5 8 2 4

2020. máj. 19. 18:16
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

1/2=500/1000=0,5

1/4=250/1000=0,25

1/5=200/1000=0,2

1/8=125/1000=0,125

2/5=400/1000=0,4

3/8=375/1000=0,375

3/2=1500/1000=1,5

6/4=3/2=1500/1000=1,5

2020. máj. 19. 18:28
 3/3 Tom Benko ***** válasza:

[link]

Mi a bővítés?

2020. máj. 21. 09:46