1 1 2 3 3 6 Itt vannak a tortekhez a feladatok!
-;-;-;-;-;-
2 4 5 8 2 4
a, feladat: Bővítsda törteket ezredekké!
b, feladat: )Írd fel az a) és a b) feladatban megalkotott törteket tizedestört-alakban!
2020. máj. 19. 18:15
1/3 A kérdező kommentje:
Bocsánat, ezek a törtek vannak a feldatba!
1 1 2 3 3 6
-;-;-;-;-;-
2 4 5 8 2 4
2020. máj. 19. 18:16
2/3 anonim válasza:
1/2=500/1000=0,5
1/4=250/1000=0,25
1/5=200/1000=0,2
1/8=125/1000=0,125
2/5=400/1000=0,4
3/8=375/1000=0,375
3/2=1500/1000=1,5
6/4=3/2=1500/1000=1,5