2020. máj. 10. 12:33
2/3 A kérdező kommentje:
Köszi
2020. máj. 10. 14:32
3/3 anonim válasza:
(4+8+c1)/3=10 => c1=18
(3+5+c2)/3=7 => c2=13
Így az a. a helyes válasz.