A válaszokat előre köszönöm.:D2020. máj. 4. 11:36
1/1 anonim válasza:
Egy lakónak 1 m³ jég jut.
33 millió km³ = 3,3 * 10⁷ km³ = 3,3 * 10^16 m³
Ez sokkal több, mint ahány lakó van: 7,8 * 10⁹ fő, tehát jut mindenkinek jég.
7,8 * 10⁹ perc = 130 000 000 óra = 5 416 666,7 nap = 14 840 év