Oktivnoke kérdése:

Egypontból indulelkèt kerèkpàros megegyező irànyban. Egyik sebessège:15km/h, màsik 20km/h. A, Mennyiidő mulva lesznek 5km-re egymàstól? B,40perc múlva mennyi lessz a tàvolsàguk? C, Ha kör alakú pàlyàn tekernek (sugàr 80m) mennyiidőmulva talàlkoznak?

2020. ápr. 19. 09:58
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

A, x óra múlva:

20x-15x=5


B,

20*2/3-15*2/3=


C, y óra múlva

20y-15y=2*0,08*Pi

2020. ápr. 19. 10:22