Légyszives valaki segítsen sürgős!! :(2020. ápr. 3. 10:29
1/7 anonim válasza:
vond ki a 0.68 bol a 250et csak előbb váltsd át azonos mértékegységre
3/7 A kérdező kommentje:
Valaki le tudná vezetni légyszives, nem jön ki az eredmény sehogy sem.
2020. ápr. 3. 14:07
4/7 anonim válasza:
E_foton = 0.795 aJ
E_kilépés = 0.680 aJ
E_maradt = E_foton-E_kilépés = 0.115 aJ
5/7 A kérdező kommentje:
A fotonenergia hogy jött ki? Amúgy köszönöm eddig a segítséget:)
2020. ápr. 3. 15:51
6/7 A kérdező kommentje:
Már csak annyi kellene, hogy jött ki a fotonenergia és kész :)
2020. ápr. 3. 15:55
7/7 anonim válasza:
E_foton = h*f = h*c/lamda
h: planck állando, f a frekvenciaja a fotonnak c a fenysebesseg