szén-dioxid és szilícium-dioxid egyenlete vízzel.
szén-dioxid és szén-monoxid egyenlete Fe2O3al
szén-dioxid és szén-monoxid egyenlete szénnel
2020. márc. 26. 12:28
1/2 anonim válasza:
CO2 + H2O = H2CO3
SiO2 + 2H2O = H4SiO4
3CO2 + Fe2O3 = Fe2(CO3)3
3CO + Fe2O3 = 3CO2 + 2Fe
CO2 + C = 2CO
Szén monoxid pedig nem reagál szénnel.
2/2 A kérdező kommentje:
Kösziii :)
2020. márc. 28. 16:53