szén-dioxid és szilícium-dioxid egyenlete vízzel.

szén-dioxid és szén-monoxid egyenlete Fe2O3al

szén-dioxid és szén-monoxid egyenlete szénnel



2020. márc. 26. 12:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

CO2 + H2O = H2CO3

SiO2 + 2H2O = H4SiO4

3CO2 + Fe2O3 = Fe2(CO3)3

3CO + Fe2O3 = 3CO2 + 2Fe

CO2 + C = 2CO

Szén monoxid pedig nem reagál szénnel.

2020. márc. 26. 16:13
 2/2 A kérdező kommentje:
Kösziii :)
2020. márc. 28. 16:53