#Nemtudomnemértekamatekhoz
2019. nov. 13. 17:19
1/4 anonim válasza:
100-35, azaz 65% maradt. Minek a 65 szazaleka 520?
2/4 anonim válasza:
Öregemberes módon:
A maradék terület 100-35=65%
A 65%=520 m²
Egy % 520/65=8 m²
Akkor a teljes terület 100×8=800 m²
3/4 anonim válasza:
Te jo isten...... komolyan ennyire buta vagy hogy ezt nem tudod megoldani?
4/4 A kérdező kommentje:
Igen. Köszi
2019. nov. 13. 19:33