Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hol tudnék venni keresztféléve...

Hol tudnék venni keresztféléves felvételi tájékoztatót Nyíregyházán vagy hol tudnék rendelni interneten, úgy hogy biztos megérkezzen péntekig?

Figyelt kérdés
2008. nov. 11. 13:28
 1/4 anonim ***** válasza:
42%
Olyan nincs. A kereszt féléves képzéseket is a decemberben megjelenő felvételi tájékoztató tartalmazza. Nézz utána a felvi.hu-n a tavalyiaknak ha érdeklődsz ilyen után. Aztán az adott főiskola, egyetem tanulmányi osztálya tud neked tájékoztatót adni talán. Bár így nov elején még nem sokat tudnak inkább hónap végén tudják megmondani,hogy az általad keresett szak indul-e illetve meghirdetik -e.
2008. nov. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Keresztfélévre,vagyis ami februárban indul,arra október 15-én jelent meg tájékoztató,és november 15-ig kell jelentkezni.
2008. nov. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az első hozzászólás teljes mértékben helytelen. Ahogy a második hozzászóló is írja, okt. 15-én már megjelent a könyv, amit már sikerült is megrendelnem. A beadási határidő egyébként nov 17, mert 15 munkaszüneti nap.
2008. nov. 12. 10:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Köszi -
2016. máj. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!