Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért írják ki az OKJ-s...

Miért írják ki az OKJ-s sulik, hogy ingyenes a szakképzés, holott ha jobban belemélyedünk, minden oldalt megnéztük a végén kiderül, hogy félévenként 50-100ezer Ft-ot (vagy még többet) jelent ez?

Figyelt kérdés
Olyan OKJ-s sulit keresek, ahol nincs tandíj, max. beiratkozási díj.
2010. júl. 2. 09:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Mert valamit férleolvastál. Rengeteg ilyen iskola van, ami tényleg ingyenes, és legfeljebb kisebb/nagyobb regisztrációs díjat kell fizetni. De írjál példát, ha gondolod.
2010. júl. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
sok ilyen suli van, de csak ha 23 év alatt vagy.
2010. júl. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nálunk 10ezer Ft volt per félév a regisztrációs díj.
2010. júl. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Tudnátok mondani akkor néhány ilyen sulit, ahol max. 8-10ezer Ft beiratkozási díj van? Sajnos nekem nincs 50 ezrem havonta. Pl. néhány sulinak írtam e-mailt hogy mégis mennyibe kerül a képzés stb és erre visszaírták hogy 30ezer, 100ezer stb.. akkor mi a francnak tüntetik ingyenesnek?
2010. júl. 2. 10:29
 5/10 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Azt hiszem 22 vagy 23 év alattinak ingyenesnek kell lennie...

2010. júl. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2010. júl. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az Athéné szakközépiskolába 6 ezer a regisztrációs díj. Ha már elmúltál 23, akkor is ingyenesek az esti tagozatok.
2010. júl. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

21 vagyok, de én jártam suliba (sajnos nem ment, nincs is papírom még) és ott is 30-at kellett félévenként csengetni, holott ingyenesnek volt meghirdetve.. később tudtam meg, h az nem is ingyenes.. nem akarom megnevezni az iskolát, OKJ-s az is.

Na, akkor utána nézek annak, amit az egyik előző válaszoló írt. Köszönöm!

2010. júl. 2. 13:46
 9/10 anonim ***** válasza:
A Minerva teljesen ingyenes, nincs tandíj és REGISZTRÁCIÓS DÍJ se!
2010. júl. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
ja ingyenesség...nálunk a tanfolyam tényleg ingyenes volt,de vizsgadíj 55 rugó...azt hittem,rosszul látok,amikor megjött a csekk....mindegy,plusz 30 pontért mindent...
2010. júl. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!