Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Főleg rendőrtisztisek, de más...

Főleg rendőrtisztisek, de más tanfolyamosok, vagy dolgozók is. Szeretnék kérdezni 1-2 dolgot a fizikai teszttel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

A kérdéseim lehet, hogy másnak egyértelműek, de én még nem csináltam iylen felvételit sosem...:P

- Gugolásnál meddig kell lemenni? (a kezünket gondolom a tarkónkon kell tartani, de nem vagyok biztos benne)

-Leírták, hogy a felülést úgy kell csinálni, hogy a talpam a földön, behajlított lábbal, a felülésnél a két lapockámnak le kell érnie a földre... De akkor a lábam beakaszthatom valahoza? pl bordásfal, v súly v valami... A fejemnek ugye nem kell érnie a földet?

És még oylan problámám van, ha gyorsan csináloma felülést szépen lassan vándorlok hátrafelé... tehát mintha minnél inkább úgy ülnék, hogy ki van nyújtva a lábam... ilyenkor mi a teendő? hogy nézik ezt a teszten?

A váalszokat előre is köszönöm!

19/f


2010. júl. 2. 00:42
 1/1 anonim válasza:

Szia!

Amikor én voltam (tavaly) nem volt guggolás, így abban nem tudok segíteni


A felülésnél lefogják a lábad, de job beakasztás nélkül gyakorolni, mivel aki lefog nem biztos hogy elég erősen tud tartani. Nálunk nagyon sok embert itt ejtettek ki, szigorúan vezsik, hogy a lapockád leérjen és a könyököddel megérintsd a térded, különben nem számolják. A lábadnak pedig közel derékszögben kell lennie, nem csúszhatsz hátra. Ezeket betartva kezdj el felkészülni én napi 3 percet csináltam és a végén 1 perc alatt megvolt az 54 ;)

2011. febr. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!