Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Alkalmassági vizsgára milyen...

Alkalmassági vizsgára milyen öltözékben kell menni? (utcai vagy alkalmi ruha)

Figyelt kérdés
Egyetemen fotográfia alkalmassági vizsgám lesz, de ez sehol sincs feltüntetve, kérlek válaszoljatok, fontos lenne!
2010. júl. 1. 03:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem kombináld. Póló+short kilőve, de egy hétköznapibb zakó/kosztümfelső + fekete farmer vagy szövetnadrág inggel vagy szolid blúzzal megfelel. Amolyan lazán elegáns benyomás sosem árt. :)
2010. júl. 1. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom, szerintem annál nevetségesebb nincs, mint amikor valaki egy sportcipő+farmer mellé felvesz egy öltönyt, esetleg még inget meg nyakkendőt is. Nevetséges. Vagy öltözz ki rendesen vagy a farmer mellé vegyél fel valamilyen inget és kész.
2010. júl. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!