Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van olyan OKJ-s képzés, amit...

Van olyan OKJ-s képzés, amit pszichológia szakon elfogadnak plusz pontként? Hol tudom megnézni, milyen OKJ-s képzések vannak?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, csak olyan OKJ-s képzést fogadnak el az egyetemek plusz pontként felvételikor, ami kapcsolódik az adott szakhoz. Ez tényleg így van? Hol tudom megnézni, hogy az egyetemek, mely képzéseket fogadják el?
2010. jún. 23. 10:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Bemész, megkérdezed. Sajnos én erről csak útolag értesültem, azóta verem a fejem a falba, mannak ellenér, hogy tetszik, amit tanulok.
2010. jún. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egy pestinek könnyű lenne bemenni, na de aki több száz kilométerre lakik...
2010. jún. 23. 14:20
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen, ez tényleg így van. Én is evvel a problémával küszködtem amíg ma meg nem találtam a megoldást. :)

[link]

Ez csak akkor jó ,ha tudod ,h pontosan melyik szak érdekel téged. Ha ez meg van akkor ki tudod választani (a linken amit küldtem) az OKJ szakképesítés hozzáadásával azt az OKJ-t amit kinéztél.

Amiután mindent kitöltöttél megmutatja ,hogy az pontjaidba beleszámolta e az adott OKj-t. Ha igen akkor elfogadják. Elvileg ez így van. Viszont ,ha tuti biztosra akarsz menni akkor hívd fel az egyetem tanulmányi osztályát és kérjél tőlük segítséget.

Remélem tudtam segíteni. Ha nem teljesen világos amit leírtam akkor kérdezzél nyugodtan. :)

2010. jún. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Akkor nem mész be, hanem felhívod. Vagy írsz egy e-mailt, azt biztos tudsz :(
2010. jún. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!