Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mivel foglalkozik egy fogtechn...

Mivel foglalkozik egy fogtechnikus? Ha valaki tudná, még annyit, hogy kb. mennyit keresnek?

Figyelt kérdés
2010. jún. 19. 13:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

protkókat, hidakat, fogszabályzókat gyárt.

A keresete attól függ milyen jó.

2010. jún. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Műfogakat készít. Tehát akár egy korona, akár több fog pótlása, akár teljes protézis, azeket mind a fogtechnikusok készítik. A fogorvos előkészíti a páciens fogát, fogait, esetleg az ínyét, mintát vesz, és az alapján a fogtechnikus elkészíti a pótlást. Hát, nem keresnek rosszul, de összeget nem tudok írni, viszont nagyon jó kézügyesség kell hozzá.
2010. jún. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
voltakép egy szobrász vagy keramikus munkályához hasonlít, de precizitás, pontosság is kell és kézügyesség. Szerintem nagyon jó szakma, nem keresnek annyira rosszul sem, de akit én ismerek nem milliomos, pedig már oktatja is a szakmát.
2010. jún. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én úgy hallottam ,hogy nagyon jól keresnek. Feltéve,ha jó helyen van rendelőd és vannak betegeid is.
2010. jún. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!