Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen tantárgyakból van...

Milyen tantárgyakból van érettségi?

Figyelt kérdés
A héten melyik nap miből van a szóbeli érettségi ??
2010. jún. 15. 11:21
 1/5 anonim ***** válasza:
54%

iskolánként eltérő...és 1-2 nap alatt lezavarják mindenhol(per osztály)


még egy ilyen kérdés és megölöm magam

2010. jún. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A szóbeli érettségik nem olyan rendszerben zajlanak le, mint az írásbelik, vagyis nincs minden tárgyból egy kijelölt nap. Emelt szinten a múlt héten voltak vizsgák, ott egy bizottság egy tárgyból vizsgáztat 2-3 napon át. Ott tehát bemegy a diák, felel az egyetlen tárgyból, amiből ott éppen vizsga van és kész. Középszinten ettől a héttől kezdődik a szóbeli vizsga, itt a bizottság 2-3 napig valamennyi tárgyból vizsgáztat. Tehát bemegy a diák, tételt húz, felkészül, felel és ezt addig ismétli, amíg el nem fogynak a tárgyai.

(mondjuk engem is még mindig meglep, hogy egyeseknek mennyire nincs fogalmuk az érettségi vizsgákról)

2010. jún. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

matek, irodalom, nyelvtan, idegen nyelv, történelem

+ választható (másik nyelv, info, biosz, földrajz, etc...)

azt is hallottam, hogy be akarják vezetni kötelezően, hogy egy természettudományos is legyen még mindenkinek (pl fizika), de nem tudom ez most mennyire igaz vagy sem


Ha mindenre jelentkezel, mert végzős vagy, akkor általában a szóbelik egy napon vannak. Előrehozottnál megy beosztanak valahova a végzősök közé.

2010. jún. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A természettudományos dolgot elvileg már be is vezették.


Amúgy valóban úgy zajlik, ahogy mondták, az adott tanuló minden tárgyból egymás után érettségizik, egy nap alatt.

2010. jún. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Természettudományi még nekem még most lesz pénteken. Földrajzból.
2010. jún. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!