Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van arra lehetőség, hogy ha...

Van arra lehetőség, hogy ha valaki kiiratkozik egy középiskolából, mert valamiért nem tetszett ott neki, akkor később, ha meggondolja magát, visszairatkozzon?

Figyelt kérdés

Van rá esély,hogy visszaveszik?

Tudtok ilyen esetre példát?

Év végén,vagy év elején érdemes ilyesmivel próbálkozni?

Nem lesz rossz előítéletük a tanároknak(beiratkozáskor),ha látják a bizonyítványban,hogy egy diák már több több középsuliban is megfordult?(nem rossz tanulmányi eredmény vagy magatartás miatt!)


2010. jún. 10. 09:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tetszik akkor miért akarnál visszairatkozni ,illetve ha azon gondolkodsz hogy visszairatkoznál majd akkor miért akarsz átiratkozni?

Szóval nem értem. Szerintem ne iratkozz sehová,ne keverj.

2010. jún. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Öcsém is elmen ásik gimibe, aztán 2 hónap múlva visszasirta magát.
2010. jún. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem általánosban volt egy osztálytársam, aki 6. után elment, mert szegényt mindenki utálja, aztán a másik suliban még jobban utálták, úgyhogy 8-ra visszajött:D nem röhögött ám rajta az egész osztály:D
2010. jún. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Tehát érthetőbben:Az a helyzet,hogy gyermekemet felvették egy nagyon jó középiskolába.De nem akart ott maradni,mert egyetlen ismerőse sem járt az új osztályba.Sok könyörgés után átirattam egy másik jó középiskolába,ahová járt ismerőse is,úgyhogy ott egy ideig nagyon tetszett neki,aztán a jó baráttal megromlott a kapcsolat és átkönyörögte magát egy harmadik középiskolába.Itt nagyon jó osztályt fogott ki,de gyengének tartja a suli színvonalát,ezért szeretne visszajutni abba a középiskolába,ahová legelőször felvették.

Szóval,ilyen gondban vagyok...

Csak a színvonal az,amiért én is támogatnám,hogy visszairatkozzon,máskülönben butaságnak tartanám.Csak azt nem tudom,van-e értelme belekezdeni?Vajon mit szólna az igazgató?Lehet némi esély rá,hogy visszaveszik?Elég komoly suliról van szó és elég népszerű.

2010. jún. 10. 12:55
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogy is mondjam, nem akarlka megsérteni, de sztem a fiaddal van baj, én 12 éven keresztül 2 iskolába jártam, és teljesen jól éreztem magam. Nővéreim 12 éven keresztül egy iskolába jártak, (ált isk + gimn) teljesen jól érezték magukat. Milyen ember lesz belőle, hogy ha megváltozik a széirány, máris iskolát akar váltani. Maradjon ott ahol van és foglalkozzon a tanulással.
2010. jún. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szélirány
2010. jún. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Szerintem végezze el azt az iskolát ahol van. Nem az ismerősök miatt járunk dolgozni vagy iskolába.Ide jár,ezt kell befejezni.
2010. jún. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lett volna szabad már első körben engedni, hogy kiiratkozzon abból a suliból... Egy próbát megér, sok vesztenivalótok nincs, de szigorúbban kell venned, mert ha hagyod, hogy mindig pillanatnyi kénye-kedve szerint kezdjen bele dolgokba vagy hagyja őket félbe, komoly gondjai lesznek később. Tapasztalatból mondom, nem egy emberen láttam már sajnos.
2010. jún. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!