Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit csináljak h meg is maradjo...

Mit csináljak h meg is maradjon az amit megtanultam?

Figyelt kérdés

Teljesen kétségbe vagyok esve.Jövő szerdán érettségizem,már megtanultam az összes biosz,német,fele törit,de nem emlékszek már rájuk.Már csak 1szer tudok velük foglalkozni,mivel még hátra vannak a magyarok meg a másikfele töri és ráadásul ebből a kettőből max pont kell.

Félek,hogy nem lesz meg idén az érettségi.


2010. jún. 8. 08:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


RELAX!

Én is jövőhét szerdán érettségizem,és te sokkal jobban állsz :-) Az én osztályom még a töri és magyar tételek felét ki sem dolgozta :-S

Eddig mindösszesen tudok 7 irodalom tételt...


De a terv az,hogy reggel 8-ra állítom az ébresztőt és akkor kőkeményen felkelek és kitűzöm,hogy ma 6 darab törit kell megtanulnom.Plusz mindennap átolvasom/megpróbálom elmondani azokat,amiket eddig tanultam.


Mondjuk viszonylag hamar fog az agyam :-)

Szóval reggel 8-tól egészen addig tanulok,amíg el nem alszom a fáradságtól.Akkor viszont már nem kínzom magam,megyek pihenni :-P


Így kész leszel...hidd el,meg lehet tanulni :-)


CSak ügyesen és nyugi!

2010. jún. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Majd eszedbe jut. Egy érettségi amúgy sem olyan vészes, mint gondoljátok. Ott lesz egy csomó segítség...már csak abból is össze tudsz szedni egy normális feleletet, ha van egy kis eszed hozzá.
2010. jún. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nem most kell megtanulni mindent, hanem most össze kell szedni a nagyját annak, amit 4 éven keresztül tanultál! szóbeli miatt meg amúgy sem kell izgulni, úgyis segítenek a tanárok, ha látják, hogy próbálkozol...meg ha a 4év alatt igyekeztél...
2010. jún. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!