Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Holnapután kisérettségizek -...

Holnapután kisérettségizek - szóbelizek. Még meg kell tanulnom 30 tételt, de már elegem van, . Hogy kéne tanulnom?

Figyelt kérdés

Állandóan stresszelek, a nap nagyrészében sírok, a szüleim pont most válnak, a barátomat meg már napok óta nem láttam és egyszerűen nem bírom... Félek:S Én már annak is örülök ha meg lesz mindenből a 2es (szóbelin).A lényeg, hogy ne 1es legyen. Már rengeteg tételt megtanultam, de még 30at meg kell, és egyszerűen nem megy. Ma nekiállktam tanulni és bealudtam (szószerint), ha elkezdem olvasni a szöveget (tételt) pár perc múlva megunom vagy olyan fáradt leszek hogy nem tudok tovább "tanulni". Mit kéne tennem? Lécci segítsetek!

17/L


2010. jún. 7. 18:59
 1/4 anonim ***** válasza:
33%
Gépet kapcsold ki.
2010. jún. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 thegodswhip válasza:
Miért akarsz két nap alatt megtanulni 30 tételt?
2010. jún. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
kisérettségi...hülyeség, nekem szerencsére nem volt. szard le :P amúgy csak olvasgasd a tételeket,h. tudd h miről van szó, ne magold be mindet.
2010. jún. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
attól féltem, h nem lesz meg a kettes:) ahhoz képest elég jól ment:D
2010. jún. 9. 20:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!