Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szóbeli érettségin a fél óra...

Szóbeli érettségin a fél óra felkészülési idő alatt csak vázlatot írhatok? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Szóval ugye van 30 percünk,tudom hogy nem lehet azt felolvasni amit írunk max belepillantani 1-2-szer.

Azt nem lehet hogy fél óra alatt esetleg kicsit több mindent összeírok,esetleg rajzolok magamnak? Azt a lapot ugye senki nem nézi meg?


2010. jún. 4. 15:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne lehetne:) Azt írsz rá meg rajzolsz rá amit akarsz:D Ha rendesen elmondod amúgy sem fogják nézegetni, csak be kell adnod.
2010. jún. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A vázlatot - emlékeim szerint - nem viheted ki a teremből, az ott marad. Ennek pontosan az az oka, hogy ebből kiderülhetnének a pontos kérdések, márpedig elméletileg csak témaköröket kaphattatok.

Egyébként azt írsz vagy rajzolsz rá, amit csak szeretnél, viszont összefüggő felelet esetén úgysem lesz időd felolvasni belőle és az azon szereplő ábrákra se nagyon tudsz majd hivatkozni.

2010. jún. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
30%

Középszinten 54% 2010-ben.:D

Csak azért választottam a bioszt mert kellett valamit választanom.Am előtte 3 nappal kezdtem rá felkészülni,úgy h 3 évig semmit sem tanultam.

2010. jún. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm,nagyjából értem:)
2010. jún. 4. 18:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!