Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Meglehet bukni tesiből? és...

Meglehet bukni tesiből? és mit tegyek vagy mit tornásszak hogy a tanár ne húzzon meg? És a középiskolai felvételibe beleszámítják a tesi jegyed?

Figyelt kérdés
Félek megkérdezni hogy javíthatok-e vagy hogy megadja-e a 2-est.
2010. jún. 1. 16:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Komolyan, én mindig bunkóságnak tartottam, ha egy gyereket meghúztak tesiből. Legalább azt a nyomorult 2-est adják már meg neki. Jó az is egy tantárgy, de nem olyan mint a biosz, történelem, stb.stb.
2010. jún. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Elvileg meg lehet bukni, de csak a legszemetebb tanárnak jut eszébe.


Ne kérdezd meg, hogy megadja e a kettest.


A gimiben volt egy görény tanárnő, a lánya művészi tornára járt, versenyeket nyert.

A tanárnő azt hitte, hogy mindenkiből győztest kell faragnia, és aki nem bírta az iramot azt megbuktatta.


Én nem hozzá jártam, de tuti, hogy megbuktatott volna, mert egyszerűen a saját tanáromnál nem voltam hajlandó bukfencezni a gerendán!

Férfi tanár volt, megértette hogy ügyetlen vagyok.

Ez egy tanár sőt pedagógus hozzáállása. Másból vizsgáztatott le!

Amelyik tornatanár nem hajlandó felmérni a gyerekek korlátait, az nem való a pályára.


Remélem a tanárnő akit írtam azóta kitörte a lábát, és megismerte a saját korlátait is.

2010. jún. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszike ezeket a válaszokat..sokat segítettetek!!!!:D
2010. jún. 1. 16:53
 4/10 anonim ***** válasza:

Nálunk most 9.edikben buktat a tanár, pedig tök normális, elfogadja, ha valaki nem tud megcsinálni valamit (pl 100 kg-osan kötélmászást), de azt nem fogadja el, ha valaki át se öltözik, nem is próbálkozik...


15/L

2010. jún. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Utolsóval értek egyet. Meg lehet bukni, de ha van egy csöpp esze a tanárodnak, akkor értékeli, hogy bejársz tesire, és próbálkozol. Az pedig 2-es, mert magadhoz képest igyekszel. Mi tanárunk sok ügyetlennek 5-öst adott (pl. én=D), mert szívvel-lélekkel tesiztek, de volt EU-bajnok vízi labdázó, aki 2-essel evickélt a pofátlansága miatt... Remélem a tied is ilyen=)
2010. jún. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszike a válaszokat!!!!én amúgy általános iskolás vagyok szóval nekem meg mindenkinek bekell járnia tesire nincs olyan hogy nem járunk be..soha nem volt
2010. jún. 1. 17:21
 7/10 A kérdező kommentje:
ja és arra nem írtatok h ezt a középiskolai felvételibe beleszámítják-e a tesi jegyed.
2010. jún. 1. 17:22
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem nézik a tesi jegyet.
2010. jún. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Általában nem számítják be, csak a magyar-matek-töri-id.nyelv, szóval a fontosabb tárgyakat szokták nézni. Szerintem is bunkóság tesiből buktatni, sőt, osztályozni is. Mert van olyan, aki ügyetlen, de próbálkozik és küzd, erre kap egy hármast, az ügyes, aki pofátlan és nem érdekli, az meg ötöst kap. Szerencsére vannak normális tanárok is, bár kevés.

Egyébként középsuliban is be kell járni mindenkinek tesire, bár nálunk vannak olyanok, akik rendszeresen otthon hagyják a cuccukat, stb.

Szerintem ha nem nagyon-nagyon görény a tanárod, meg fogja adni a kettest. Sok sikert!

2010. jún. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszii a válaszokat mindeninek!!!1000 hála!:D
2010. jún. 1. 18:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!