Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mások is tapasztalták már ezt?

Mások is tapasztalták már ezt?

Figyelt kérdés

Érettségitől egészen idáig (pár hónap) egyátalán nem írtam. Sőt még az egyetem első hónapján is leginkább gépeltem, meg nem is kellett jegyzetelnem, mert egy központi rendszerem minden tananyag plusz ppt elérhető .... most kezdtem el tanulni és jobban megértem a bonyolultabb dolgokat ha leírom. Kicsit lasabban és csúnyábban írok mint középiskola végén.



Másal is volt ilyen?



2017. okt. 10. 19:44
 1/1 anonim válasza:
Igen, nálam is volt hasonló jelenség. Mostani munkámból adódóan nagyon sokat körmölök, úgyhogy fejleszthetem az írásomat. Egyébként az írás, szerintem, hangulatfüggő dolog. És az sem mindegy, hogy milyen ceruzát fogok a kezembe.
2018. márc. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!