Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Három hetem van az államvizsgá...

Három hetem van az államvizsgáig és van 60 tételem. Szerintetek mennyire kell részletsen tanulni? Valahol azt hallottam, hogy ha már 15 mondatot tudsz mondani az már elég ahhoz, hogy meglegyen.

Figyelt kérdés
2010. máj. 27. 22:22
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
Szia, nekem is 3 hetem van hátra az NYF-en, én tegnap kezdtem el tanulni, nyugi, fog ez menni! Ha nem megy magadtól, majd kérdezgetnek! Csak valamit konyíts a témához! Sok sikert! ;-)
2010. máj. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az a lényeg, hogy mindegyikhez hozzá tudjál szólni valamit. Viszont legyen néhány olyan témakör amit nagyon tudsz.

Ha ügyes a beszélőkéd, és nem hagyod szóhoz jutni a vizsgáztatót, akkor rá tudod terelni a témát arra amit jól tudsz. Bár lehet, hogy ez nem mindenhol válik be, de szerintem meg lehet próbálkozni vele.


A másik pedig amire oda kell figyelni, hogy mindig arról beszélj amit tudsz, és próbáld elkerülni azokat a dolgokat amik nem mennek annyira.

2010. máj. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
49%
Minden a főiskolai gyakorlattól és a tanártól függ, de 3 hét alatt bármit meg lehet tanulni rendesen...
2010. máj. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönön szépen a válaszokat..azért még írjatok :) az elsőnek meg szintén sok sikert kívánok és majd írj, hogy sikerült e :))
2010. máj. 27. 23:30
 5/5 anonim ***** válasza:
30%
Azért ne az legyen a cél, hogy éppen átmenj... Azért van annyi diplomás, de pocsék szakember, mert sokaknál csak a minimum a cél és tudás nincs mögötte. 3 hét alatt meg lehet tanulni, csak állj neki most már, mert különben 2,5 hét múlva kinn lesz a kérdés, hogy "hogy lehet megtanulni 60 tételt 3 nap alatt"...
2010. máj. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!