Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hol kell érettségiznem ha...

Hol kell érettségiznem ha évek múlva szeretnék két másik tantárgybol emeltet tenni?

Figyelt kérdés
Kb 3 éve érettségiztem. most kinéztem magamnak egy fősulit, de ahoz kéne 2 tantárgy: biosz és gészségügyi alapismeretek. Nemtudom hogymegy ez csak bemegyek az általam kiválasztott suliba és megmondom hogy miböl szeretnék és oké? Vagy nemtudom hogy az utolsó tantárgyat bárhol lehet-e. Amúgy 22 éves leszek nyáron. nemtudom itt vannak-e valami kikötések hogy meddig lehet meg ilyesmi. Szerintetek?
2010. máj. 27. 20:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Érdekes téma engem is érdekelne.Szerintem annyi biztos hogy ott kell ahol érettségiztél hiszen az a suli adta ki az érettségidet.vagy hát nem tudom nekem ez tűnik valószínűnek.Szerintem utólag pótolni bármikor lehet hiszen nem iskolába járni fogsz hanem vizsgázni.
2010. máj. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]

Ezt olvastad?

2010. máj. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm:) ez leírja a dolgokat, csak 1 valamire nem találok választ: most van tanulói jogviszonyom csak nem abba a suliba szeretném lerakni mert abba a városba nem járok. Hanem itt helyben szeretném ha lehet ilyet. Valakinek tapasztalata ha van vagy tud ilyenröl hogy hogy zajlik stb kérem ossza meg velem.
2010. máj. 27. 21:32
 4/7 A kérdező kommentje:
ja amúgy azért mer most végeztem ott okj-t és majdcsak vizsgára megyek be..dolgozom is egy ideje szoval itt helybe szeretném lerakni.
2010. máj. 27. 21:34
 5/7 anonim ***** válasza:
OKM-nél kell jelentkezned majd ha aktuális lesz. (Mert ugye most nincs mire jelentkezni:))
2010. máj. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hogyérted hogy nincs mire?O.o Lehet kicsit félre érthetőnen fogalmaztam valamit:S
2010. máj. 27. 21:54
 7/7 A kérdező kommentje:
ami még nincs olyanra szeretnék
2010. máj. 27. 21:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!