Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jelentkezett valaki nemzetközi...

Jelentkezett valaki nemzetközi igazgatás vagy igazgatásszervező szakra? Ha igen hova, és előre láthatólag hány pontod lesz?

Figyelt kérdés
2010. máj. 26. 20:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Én tavaly meg idén is jelentkeztem mindkettőre, először tavaly nemzetközire Pázmányra és Corvinus igszervezőre most meg mind2 Corvinus nemzetközi aztán igszerv és végül Pázmány, de nem hiszem hogy idén is sikerül mert nagyon sokan jelentkeztek idén, és sztem emelkedhet még a ponthatár sajna, mert tavaly is nemzetközin46pontot ugrott, jó lehet h ennyit nem fog, sőt biztos is, de vmennyit tuti sajnos:( Tavaly amugy 371 pontom volt, pedig sztem jól sikerült az érettségi most újraérettségiztem töriből meg magyarból remélem 90%felett lesz mert csak úgy lenne esélyem mert mostanában szinte mindenhova 400felett lehet bekerülni.

Te hova jelentkeztél mire gondolsz ezzel kapcs?

2010. máj. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Először Pázmány nemzetközi igazgatás, aztán Debrecen igazgatásszervező. Szerintem nem fognak nőni a ponthatárok. Tavaly azért nőttek mert kétszer annyian jelentkeztek arra a szakra mint 2008-ban. És most kevesebben jelentkeztek mint tavaly. Én is elrontottam az érettségit, max 390 pontom lesz.
2010. máj. 27. 09:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!