Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hány tantárgy az aminek a...

Hány tantárgy az aminek a bukása esetén pótvizsgázni lehet augusztusban?

Figyelt kérdés
mennyi tantárgy...3-ból állok bukásra, régen asszem úgy volt, hogy max 2, 3-nál már nem engedtek pótvizsgázni senkit!
2010. máj. 24. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:
most úgy van hogy akárhány tárgyból tehetsz, csk kérni kell a sulidban
2010. máj. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
3 -al már nem lehet én úgy tudom és szerintem biztos is." a max.
2010. máj. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
középsuliban lehet csak, első voltam :D
2010. máj. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Biztos hogy ez így van kedves első?Az én időmbe még nem így volt tavaly végeztem nekem kicsit hihetetlennek tűnik.
2010. máj. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Amikor én voltam középsulis akkor csak 2ből lehetett sőt ha valaki másodszor bukott meg akkor már nem is mehetett pótvizsgára.
2010. máj. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

hát ,nekem így mondták a suliban ,de rákeresek..

.

"Ha már megtörtént a tragédia és a bizonyítványban elégtelen osztályzat szerepel, akkor a tanuló javítóvizsgát tehet. Ha viszont kettőnél több elégtelen szerepel a bizonyítványban, kizárólag a nevelőtestület engedélyével lehet pótvizsgázni. Szintén a nevelőtestület engedélye kell ahhoz, hogy szakmai gyakorlatból javítóvizsgát lehessen tenni."


Szóval, a nevelőtestület engedélyével lehet. Illetve lehetett 2003-ban, akkori cikk

[link]


ennél frissebbet nem nagyon találtam :S

szóval lehet ,csak jóban kell lenni a tanárokkal (be kell nyalni magad)

2010. máj. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt hiszem talán már a 2 bukásnál is úgy van hogy a tanárok eldöntik mehetsz e de lehet a 3ik tantárgynál nem tudom.Mindenestre szerintem olyan nem nagyon fordul elő hogy mondjuk valaki mondjuk 6 7 tantárgyból megbukjon és pótvizsgázhat.osztályozót lehet tenni de az más..
2010. máj. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!