Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan készültök a szóbeli...

Hogyan készültök a szóbeli érettségire? Mennyit tanultok egy nap és hogyan? Leültök és bemagoljátok? És milyen sorrendben? Végigtanultok egy tantárgyat v. össze-vissza?

Figyelt kérdés
2010. máj. 24. 18:05
 1/3 anonim ***** válasza:
48%
én az egy db emeltemre 3 napot végig tanultam, az maximumos lett. a közepekre igazából nem erőltettem magam. nem törekedtem egyetemes tudásra, csak olvasgattam őket, viszont folyamatosan és cserélgettem, hoyg ne unjam el. volt amikor a témák közt ugráltam, az is sokat segített. jha és örökké kupacolok:D amit megtanultam, amit meg kellene tanulni, amit nagyon nem akarok megtanulni, meg amit egyszer elolvasok és remélem nem azt húzom:D
2010. máj. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy nap 4 tételt tanulok, most csak törit, mert az előbb lesz, mert emelt. Utána kb ugyanennyit fogok, és vegyesen. És amúgy nem, nem szeretek magolni, nem is próbáltam még soha, hanem értelmezve tanulom ,keresem benne a logikát, úgy sokkal könnyebb. Van, hogy kimegyek az udvarra, de van, hogy bent tanulok. Sok sikert! :)
2010. máj. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem csak töri meg magyar maradt már...törit szépen minden nap kidolgoztam 2-3-mat, az már megvan. magyart olvasgatom, amit nem tudok, azt leírom.most belehúztam, hogy ezen a héten meglegyek vele, mert már nem nagyon van kedvem tanulni:D
2010. máj. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!