Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem sokára megyek vizsgázni...

László Hortenzia kérdése:

Nem sokára megyek vizsgázni kreszből 1x már megbuktam még 1x nem szeretnék tudnátok ajánlani olyan oldalt ahol tudnák gyakorolni szakoe-n szoktam de ott majdnem mindig ugyan olyan azok a kérdések vannak. Szerintetek melyiken gyakoroljak?

Figyelt kérdés
kresz,teszt,

2017. jún. 12. 19:39
 1/1 anonim ***** válasza:

A szakoe-n ingyenesen nem éred el az összes kérdést teszt formájában, tényleg ugyanazokat dobálja fel, nem vagy vele sehol.


A kreszteszt.net-en gyakoroltam, én ennél jobb ingyeneset nem találtam, de a kezdőlapon kiírja, hogy már nem aktuális, mert vannak új kérdések, és a meglévők is át lettek fogalmazva az új rendszerben.

Valamennyit azért lehet tanulni belőle, mert a válaszokat meg is magyarázza, de van, ahol a magyarázat semmit nem ér.


Nekünk pendrive-on ideadták a valós tesztet, a legfrissebb, aktuális kérdésekkel, a teljes kérdésbank-kal, gyakorlási lehetőséggel, ingyen.


Ha gondolod, mamutmail-en megpróbálhatom átküldeni, ha le tudod tölteni. Elég nagy fájl. Viszont sokat lehet tanulni belőle. A rontott kérdéseket meg is lehet jelölni, később csinálhatsz olyan tesztet, ahol csak a problémás kérdéseket dobálja fel.

2017. jún. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!