Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Info érettségin a programok...

Info érettségin a programok melyik évjáratát lehet használni? (középszint)

Figyelt kérdés
2010. máj. 14. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:
majd kapsz egy lapot amin be kell jelölnöd. A Microsoft programoknak 2003 és 2007-es kiadását választhatod, a többinek pedig a legújabbat.
2010. máj. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
azt már egy ideje ki kellett volna választani. mostmár azon fogsz érettségizni amit elédraknak.
2010. máj. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ami fel van rakva a teremben a gépekre..
2010. máj. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát mi már 1-2 héttel ezelőtt megkaptuk azt a lapot, amin le vannak írva a programok. Különben meg min gyakoroltok? Hát gondolom azon, amit majd használni kell nem? Amúgy meg azokat használd, amik a gépen vannak, mást nem tudsz. :)


17/L

2010. máj. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

fél éve kaptunk egy lapot de nem emlékszem rá ( tudom meg kellett vna jobban nézzem)

semmin nem gyakorlunk utcsó évbe nem volt info, s amíg volt az se ért semmit mert lesza*rt minket és odarakott nezetni minket

nekem bőven elég a 2es számtechből, remélem azt össze tudom szedni

2010. máj. 15. 19:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!