Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hány napot lehet hiányozni a...

Hány napot lehet hiányozni a suliból, addig, hogy évet kelljen ismételni? (általános suliba)

Figyelt kérdés
2010. máj. 10. 07:10
 1/6 anonim ***** válasza:
249 órát. 250-nél évismétlés.
2010. máj. 10. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
vagy ha jó fejek a tanárok tehetsz osztályozó vizsgát ha 250 óránál többet hiányzol.
2010. máj. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm
2010. máj. 10. 09:06
 4/6 anonim válasza:

ha oszifőtől megkérdezed neki sztem kötelessége válaszolni am amikor én középsuliba jártam akkor megvolt adva hogy hány napot lehet hiányozni de ezenkívül az órák is szétt voltak szedve, minden órából asszem 40% ot lehetett hiányozni szóval ami hetente 1szer van abból eléggé keveset... ezért csináltam táblázatot hogy miből mennyit lóghatok és ez alapján osztottam be a "szabadnapjaimat" :) ha lógni akarsz csak ajánlani tudom hogy vezess táblázatot mert úgy előre tudhatod mikor leszel suliban és mikor nem :P

De ha rámhallgatsz mindenképpen készülj fel rá hogy felnőtt korodban nagyon szarúl fogsz keresni:)

2010. máj. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
XD 249 órát??? Én a nyolcadikos osztályom utolsó hónapját magántanulóként töltöttem Brüsszelbe, az kb 180 óra kihagyás, ennyit csak úgy lóghattam volna?
2010. jún. 14. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
magán tanuló- és a lógás nem ugyan az!
2012. jan. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!