Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egy grafikusnak kötelező...

Egy grafikusnak kötelező rajzból érettségizni?

Figyelt kérdés
2010. máj. 9. 21:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
hát nem árt :D azt nem tudom h kötelező e, ha csak középsuliba mész oda totál mindegy, de nem ajánlom h odamenj, inkább egyetem, ne is fősuli, ott tudsz cska érvényesülni!
2010. máj. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
okj-s képzésre megyek az elfelejtettem írni
2010. máj. 9. 21:22
 3/13 anonim ***** válasza:
Rajz tagozatos vagyok (illetve voltam, most érettségiztem). Az egyik csaj jelentkezett vhova grafikusnak, de nem érettségizik rajzból, szóval tuti nem kötelező.
2010. máj. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Az OK, hogy jelentkezett de, fel is vették?

Szerintem NAGYON nem hátrány ha érettségid van belőle. Az tuti, hogyha nem kötelező akkor az másokkal szemben előnyt jelent.

2010. máj. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

az okj-nél nem számít a ponthatár sem az eredmény, csak meglegyen az érettségi. Én sem rajzból vizsgáztam, és mégis jelentkezem grafikus képzőbe. Ráadásul én leveleztem az igazgatóval is, aki csak érettségit írt kikötésnek. Másról nem tudok...

hova mész? melyik suli?

2010. máj. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
talán SZÁMALK, de nem tudom még pontosan
2010. máj. 10. 14:11
 7/13 anonim ***** válasza:
Én is lehet, hogy számalk-ba megyek :)
2010. máj. 13. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

én tutira oda megyek :D

már felvettem a kapcsolatot a sulival. Nagyon kedvesek, segítőkész mindenki. Leírtam nekik, hogy abbahagytam a rajzolást és a photoshopot minimálisan tudom kezelni. Azt mondta semmi gond, nekik az a dolguk, hogy mindent megtanítsanak. Viszont az elsődleges cél a sikeresen érettségi, amihez jó tanulást kívánt :)

Nagyon kedvesek, tényleg :)

Remélem lesz szerencsénk összefutni, ha már ennyien mennénk oda :)

És hogy-hogy oda szeretnétek jönni? :)

2010. máj. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Szerintem igen. az a minimum, hogy ha valaki grafikus akkor legyen rajzérettségije meg OKJ-s vizsgája. Egéybként nekem grafikus a szakmám és van érettségim rajzból.
2010. máj. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
akkor valszeg nekem hazudtak, hogy az nem szükséges :)
2010. máj. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!