Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Akinek rosszul sikerült a...

Akinek rosszul sikerült a matekja:Hány %-ra kell írnod a másik érettségi tantárgyat hogy felvegyenek oda ahova szeretnél menni?

Figyelt kérdés
2010. máj. 5. 13:43
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
Miért volt nehéz a matek? Én most néztem, és szerintem nem volt túl nehéz. Pedig csak jövőre érettségizem, és nem is szeretem annyira a matekot.
2010. máj. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem azt kérdeztem h nehéz volt-e :D
2010. máj. 5. 13:57
 3/6 anonim ***** válasza:
47%

akinek rosszul sikerült és ez számít, szerintem már mindegy milyen lesz a másik

mert egy jó eredményével nem ér el sok pontot

például angolja 100 százalék

matek csak 50

akkor 300 pontja lesz..

2010. máj. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tudom, h. nem az volt a kérdés, csak ez már kb. a 15. ilyen témájú kérdés, és mindenki a nehéz matekra panaszkodik, és nem nagyon értem, h. melyik része volt, ami nagy gondot jelentett.
2010. máj. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tudod, kedves előző abban az idegállapotban... én is megnéztem utána és elbőgtem magam, hogy hogy lehettem ilyen figyelmetlen... Alap dolgokat írtam el. :'(
2010. máj. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

1.: egy szóval se mondtam hogy nehéz volt

2.: azt sem mondtam hogy azoktól kérdezem akiknek 500 pont kell

2010. máj. 6. 12:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!