Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Így, hogy kikerültek a megoldá...

Így, hogy kikerültek a megoldások, kinek hogy sikerült a matek?

Figyelt kérdés

[link]



ha esetleg még nem láttad volna:)


2010. máj. 4. 13:29
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

remélem megvan a kettes. nekem jobb jegy nem kell :)

részpontokat szeretnék kapni!

2010. máj. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
13pontom lesz:-( remélem. Holt találom meg a matek szóbeli tételsort? hány tétel az?
2010. máj. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
4-es lesz. 60% körül, az tuti.
2010. máj. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
nekem is nagyon rossz lett, 4est szerettem volna írni de mostmár azért szurkolok sajna hogy meglegyen a 2es :(:(
2010. máj. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
eddig 3as 4es koruli, de amig nem javitja ki a tanar ugyse leszek benne biztos. mindenesetre en 3-asnak is orulok, nem kell matek tovabbtanulashoz
2010. máj. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

15. d., részénél oda írtam jól az eredményt, aztán áthúztam, és 5,5-öt írtam oda, mert kiszámoltam még egyszer, csak akkor rosszul XD

jézusom... :D

Am én írtam, hogy kettesnél jobb nem kell :)

2010. máj. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
megoldókulcs alapján olyan 89-91% közé saccolom, pedig azt hittem hogy jobb lesz. Valószínűségszámítást két feladatban is elrontottam, meg a zérushelynél nem vettem észre hogy nyitott az intervallum :(
2010. máj. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Nekem is 90% körül lesz, az autósba belezavarodtam:S:S
2010. máj. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
A 16-os c részéig hibátlan,utána hagyjuk.92%-ot számoltam. Kevés. Kellenek a pontok a továbbtanulsához.
2010. máj. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Meg lesz az 5ös^^ Ha a rendes megoldókulcs jó indulatú, akkor 90% felett. A nyitott intervallumot én is el szúrtam, és az autósat nem úgy oldottam meg, ahogy ez a megoldó kulcs írja (ahogy a kamatokat szoktuk számolni, úgy csináltam, nem pedig ilyen sorozatos módon), és bár ki jött a jó eredmény, nem tudom ezzel mennyi pontot fogok veszíteni. Mindenesetre drukkolok mindenkinek, a részpontszámokon sok múlik :)
2010. máj. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!