Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Már megint fent van neten az...

Már megint fent van neten az érettségi feladatsor? :o

Figyelt kérdés

[link]

Most találtam ezt

és egy hasonlót is, matekból..

nem töltöttem le, mert most ezekből úgy sem érettségizek, meg nem fizetek érte 30$-t, de most szerintetek ez tényleg az, aminek látszik?


2010. máj. 2. 13:20
 1/7 anonim ***** válasza:
A Mikulás is létezik, tudtad? Istenem, ennyi balféket...
2010. máj. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

persze. Kidolgozva, kijavítva, leosztályozva 5-ösre.

Gratula

2010. máj. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

most miért kell így leugatni a kérdezőt? talált egy feltöltött fájlt, csak nem tudta letölteni mert nincs prémium accountja, és kivéncsi hogy valóban felkerült-e a 2010-es matek érettségi.


Volt már rá példa...


Engem is érdekel, ez most tényleg a kidolgozott matek érettségi?


Azért érdekel mert engem is érint a dolog, és nem azért mert hogy csalni akarok, hanem mert ha ez tényleg a mostani 2010-es matek érettségi, akkor idén problémák lesznek... Talán kétszer kell megírni, vagy valami ilyesmi.

2010. máj. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ígyvan, ha találtam volna csak simán egy fájlt, nem szóltam volna. De ezaz, hogy volt már rá példa..
2010. máj. 2. 13:38
 5/7 anonim ***** válasza:
Mért már tényleg volt ilyen, hogy fölrakták a netre az azévi érettségit? ha igen, melyiket? :O
2010. máj. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5 éve a matek feladatsort, uncsimnak is újra kellett írnia abban az évben a matekot.
2010. máj. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
második voltam, én is akkor érettségiztem, amikor újra iratták, nade végülis akkor kiderült, hogy nem azok voltak a tételek, nem? :)
2010. máj. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!