Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit nézzek át a keddi matemati...

Mit nézzek át a keddi matematika érettségire? Kétségbeestem.

Figyelt kérdés
Nagyon nem megy a matek. Már azt sem tudom mit nézzek át! Segítsetek!
2010. máj. 2. 10:58
 1/9 anonim válasza:
én is most érettségizek de én a koordináta geometriát nagyon átnézem, továbbá logaritmus, és inább a geometriára gyúrok rá:D de inkább azt nézd át ami nem megy:D
2010. máj. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Már semmit...
2010. máj. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Jaja.. a koordináta geometria az pont jól megy, de a logaritmus... elég necces.. :D
2010. máj. 2. 11:05
 4/9 anonim ***** válasza:

ha nem érted, akkor az egyszerű feladatoknál figyelj nagyon a formai követelményekre.

kikötés, szöveges válasz, meg hasonlók. Az érettségin ezeket is nagyon nézik.

de ne parázz, nagyon egyszerű a matek :) (a 6. osztályos húgom is megírta, igaz, csak kettesre)

sok sikert!

2010. máj. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Valószínűségszámítás is szokott lenni:)
2010. máj. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lapozgasd a négyjegyű függvénytáblát. De ha hülye vagy hozzá, keddig is az maradsz, bocs.
2010. máj. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Matektól nem kell félni! Középsuliban 4 évig kettes voltam belőle, nem fenyegetett sem a bukás és az sem, hogy hármas leszek félévkor illetve év végén =). Érettségi előtt egy hónappal gondot okozott nekem egy első fokú egyenlet, tanár mondta is, hogy kezdjek készülni a matek szóbelire =).


De a matek írásbelit megírtam 44%-ra (közepes), úgy, hogy nem nagyon készültem rá... úgy voltam vele, hogy amit tudok, tudok, amit nem, azt meg már úgy sem fogom tudni megtanulni/megérteni. A négyjegyű függvénytáblázat sokat segített, abban benne van minden! Nem kell túlreagálni ezt az érettségit, ha nem vagy hülye teljesen, akkor sikerülni fog.


Egyetemen meg hármasra szigorlatoztam matekból, mondjuk itt már éjszakákat, vért izzadva készültem rá, plusz matektanárhoz is jártam...

2010. máj. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Milyen szakon voltál
2023. ápr. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
???
2023. ápr. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!